Mirë Se Vini

Apartments Flower Residence

Ne ju bëjmë një mirëseardhje legjendare, sa herë që ktheheni.

Rezervo tani

Ejani, Qëndroni Dhe Shijoni Ditën Tuaj.

E vendosur në Sarandë, Apartamente & Dhoma Flower Residence ofron akses falas WiFi dhe parkim falas. Prona është rreth 200 m nga plazhi më i afërt.

Të gjitha apartamentet dhe studiot vijnë me ajër të kondicionuar dhe një TV kabllor të sheshtë. Secili gjithashtu përmban një kuzhinë të pajisur me një frigorifer dhe një tavolinë ngrënie.

APARTMENTS FLOWER RESIDENCE

Gjeni Apartamentet Perfekte

gjith dhomat

Apartament Me Dy Dhoma Gjumi Me Ballkon

Kjo është një dhomë shumë e gjerë, me ajër të kondicionuar, e mobiluar në mënyrë elegante, e cila mund të jetë e mundshme

Apartament Me Një Dhomë Gjumi Me Ballkon

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është e duhura për ju.

Dhomë Treshe Me Ballkon

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

ÇDO HAPËSIRË JA VLEN

Cfare Ne Ofrojmë

Dhoma Familjare

WiFi Falas

Dhoma Jo-Duhanpirëse

Tarracë

Ejani dhe qëndroni me ne për t'u ndjerë edhe më mirë se në shtëpi.

Na Kontaktoni

Gjithçka Aty Ku Ju Duhet.

Të gjitha apartamentet dhe studiot vijnë me ajër të kondicionuar dhe një TV kabllor të sheshtë. Secili gjithashtu përmban një kuzhinë të pajisur me një frigorifer dhe një tavolinë ngrënie. Të pajisura me dush, banjo private vijnë edhe me tualetin dhe pantofla falas. Dhomat dyshe ofrojnë një ballkon të mobiluar.

më shumë

Hidhini Një Sy
Galerisë Tonë

shiko galerinë